- Úvod
- Nože český výrobca
- Nôž A400 BB
Nôž A400 BB

- Kompletné špecifikácie
Nôž A400 BB208,00 €/ ks169,11 € bez DPH
Rýchle otvorenie čepele je zabezpečené ložiskovým mechanizmom v kombinácii s pohodlnou plutvou, ktorá nesie náš tradičný ANV Lumidot. Okrem toho má list A400 rovnaké vybranie z ohnistej ocele ako pevná verzia M200. Ergonomická rukoväť A-400 je vyrobená z 3D obrábaného materiálu G10 a vnútorne vystužená oceľovými vložkami po celej dĺžke. Spoľahlivé uzamykanie v otvorenej aj zatvorenej polohe zabezpečuje náš najobľúbenejší zámok ANV Alock. Na noži A400 nájdete aj typické prvky, ako sú kontrastné rozpery a diskrétna spona na drôt pre bezpečné nosenie vo vrecku.
| Kategórie: | Skladacie nože |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0,21 kg |
| EAN: | 8594194205478 |
| Štýl čepele: | Reflexia svetla |
| Otvárací systém: | Jednoručné tlačidlo ANV |
| Typ zámku: | Flipper |
| Vreckový klip: | Hlboké nosenie reverzibilné |
| Typ pivotu: | Ložiská |
| Materiály: | |
| Materiál čepele: | Sleipner |
| Tvrdosť čepele: | 60 HRC |
| Materiál rukoväte: | G10 |
| Farby: | |
| Farba čepele: | DLC čierna |
| Farba rukoväte: | Čierny |
| Rozmery: | |
| Dĺžka noža: | 248 mm / 9,7 palcov |
| Dĺžka čepele: | 105 mm / 4,1 palcov |
| Hrúbka čepele: | 3 mm / 0,1 palca |
| Hmotnosť noža: | 137 g / 4,8 oz |
