- Úvod
- Nože český výrobca
- Nôž Z070 - LIMITED
Nôž Z070 - LIMITED
- Kompletné špecifikácie
Nôž Z070 - LIMITED76,00 €/ ks61,79 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pri príležitosti Svetového dňa boja proti rakovine prichádzame s limitovanou edíciou Z070NEO nožov – len 100 kusov. Každý nôž nesie jedinečné číslovanie a laserový luk na čepeli ako symbol podpory, zatiaľ čo bledoružová rukoväť odráža tému tohto vydania. Nôž si zároveň zachováva svoj minimalistický dizajn a dokonalú funkčnosť, verný svojej čistej a jednoduchej forme.
Časť výťažku z predaja venuje výrobca Lige proti rakovine a Mužom proti rakovine.
| Kategória: | ZVYK |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0,15 kg |
| EAN: | 8594194205492 |
| Otvárací systém: | Two-handed |
| Typ zámku: | Sklzný spoj |
| Materiál čepele: | Sleipner |
| Tvrdosť čepele: | 59-60 HRC |
| Materiál rukoväte: | GRNPU |
| Farba rukoväte: | Ružová biela |
| Dĺžka noža: | 155 mm / 6,1 palcov |
| Dĺžka čepele: | 55 mm / 2,1 palca |
| Hrúbka čepele: | 3 mm / 0,1 palca |
| Hmotnosť noža: | 65 g / 2,2 oz |
Tovar zaradený v kategóriách



