- Úvod
- Nože český výrobca
- Nôž P500
Nôž P500

- Kompletné špecifikácie
Nôž P500318,00 €/ ks258,54 € bez DPH
Nevieme, kam vás vaše kroky zavedú na ďalšiu expedíciu, ale jedno je isté. Jednoducho nie je nič lepšie ako kvalitné a spoľahlivé vybavenie. Pri navrhovaní našej vlajkovej lode P500 sme spojili zdanlivo nezlučiteľné činnosti. Čepeľ vyrobená z najkvalitnejšej švédskej ocele Sleipner bola nabrúsená v dvoch rôznych uhloch. Bližšie k rukoväti je vysoký rez určený na pravidelné krájanie a jemnejšiu prácu. Naopak, predná časť má nízky, odolný brús, vďaka čomu je ťažisko noža výrazne posunuté k špičke a umožňuje tak veľmi silné rezanie. Pre bezpečnú a kontrolovanú prácu je rukoväť "500" vybavená aj výrazným rozšírením vzadu, ktoré v kombinácii s lepiacim povrchom kompozitu G10 vytvára bezpečné a pohodlné uchopenie. P500 sa dodáva s kvalitným polootvoreným koženým puzdrom od nášho sedlára.
| Kategória: | Pevné nože |
|---|---|
| EAN: | 8594194203788 |
| Štýl čepele: | Sledovač / Kukri |
| Typ zámku: | Pevná čepeľ |
| Materiály: | |
| Materiál čepele: | Sleipner |
| Tvrdosť čepele: | 58 HRC |
| Materiál rukoväte: | G10 |
| Materiál plášťa: | Koža |
| Farby: | |
| Farba čepele: | Satén / DLC |
| Farba rukoväte: | Čierny |
| Farba plášťa: | Čierny |
| Rozmery: | |
| Dĺžka noža: | 330 mm / 13 palcov |
| Dĺžka čepele: | 190 mm / 7,5 palcov |
| Hrúbka čepele: | 5 mm / 0,2 palca |
| Hmotnosť noža: | 377 g / 13 oz |
| Čierny paracord: | Zahrnutý |
