- Úvod
- Nože český výrobca
- Nôž P300
Nôž P300

- Kompletné špecifikácie
Nôž P300170,00 €/ ks138,21 € bez DPH
Masívna dlhá čepeľ s robustným hrotom, vyrobená zo švédskej, kryogénne kalenej ocele Sleipner, zaisťuje pohodlné a bezpečné používanie v každej situácii. O povrchovú úpravu sa stará mimoriadne odolný sprej CERAKOTE.
Novo vylepšená rukoväť GRNP je veľmi odolná a jej textúra zaisťuje maximálne bezpečné uchopenie pri každej práci. Vďaka ergonomickému 3D profilovaniu a schopnosti tlmenia nárazov je P300 ideálny aj pre dlhšiu prácu.
Spoľahlivé a bezpečné prenášanie P300 zaisťuje ručne vyrobené samosvorné kydexové puzdro. Modulárne drážky a molle spony, ktoré sú vždy súčasťou balenia, poskytujú všestrannosť nosenia.
Pätka noža je vybavená priestranným otvorom na navliekanie paracordu a rozbíjačom skla.
Mesto, les alebo púšť? A čo tak trochu z každého? Je len na vás, akú farebnú kombináciu si pre P300 vyberiete. Hlavná vec je, že vaša nová 300 je podľa vašich predstáv a vyhovuje prostrediu, v ktorom sa pohybujete.
| Kategória: | Pevné nože |
|---|---|
| EAN: | Vybrať variantu |
| Štýl čepele: | Skinner |
| Typ zámku: | Pevná čepeľ |
| Materiály: | |
| Materiál čepele: | Sleipner |
| Tvrdosť čepele: | 58 HRC |
| Materiál rukoväte: | GRNPU |
| Materiál plášťa: | Kydex |
| Farby: | |
| Farba čepele: | Čierna / Olivová / Kojot Cerakote |
| Farba rukoväte: | Čierna / Kojot / Olivová |
| Farba plášťa: | Čierny |
| Rozmery: | |
| Celková dĺžka: | 265 mm / 10,4 palcov |
| Dĺžka čepele: | 130 mm / 5,1 palcov |
| Hrúbka čepele: | 5 mm / 0,2 palca |
| Hmotnosť noža: | 257 g / 9 oz |
| Molle klipy: | Zahrnutý |
| Čierny paracord: | Zahrnutý |
