- Úvod
- Nože český výrobca
- Nôž P250
Nôž P250

- Kompletné špecifikácie
Nôž P250162,00 €/ ks131,71 € bez DPH
Fulltang special s 5,5 mm hrubou, masívnou, kryogénne kalenou čepeľou z ocele Sleipner s tvrdosťou 60 HRC s povrchovou úpravou CERAKOTE zaisťujúcou maximálnu odolnosť. Vynaliezavosť noža podčiarkuje logo ANV na čepeli. Rukoväť GRNP je veľmi odolná a jej textúra zaisťuje maximálne bezpečné uchopenie pri každej práci. Vďaka ergonomickému 3D profilovaniu a schopnostiam tlmenia nárazov je P250 ideálny aj na dlhšiu prácu. Pätka noža je vybavená priestranným otvorom na navliekanie paracordu a rozbíjačom skla.
Spoľahlivé a bezpečné nosenie noža P250 zaisťuje ručne vyrobené samosvorné kydexové puzdro. Modulárne drážky a molle spony, ktoré sú vždy súčasťou balenia, poskytujú všestrannosť nosenia. Celková dĺžka noža 245 mm s dĺžkou čepele 111 mm spolu s hmotnosťou 203 g radí P250 do stredne veľkého segmentu nožov. Ak hľadáte všestranného a extrémne odolného ťažného koňa, P250 je skvelou voľbou.
Fulltang špeciál s 5,5 mm hrubou, masívnou, kryogénne kalenou čepeľou vyrobenou z ocele Sleipner.
Rukoväť GRNP je veľmi odolná.
Spoľahlivé a bezpečné nosenie noža P250 zaisťuje ručne vyrobené samosvorné kydexové puzdro.
Pätka noža je vybavená priestranným otvorom na navliekanie paracordu a rozbíjačom skla.
Ak hľadáte všestranného a extrémne odolného ťažného koňa, P250 je skvelou voľbou.
| Kategória: | Pevné nože |
|---|---|
| EAN: | Vybrať variantu |
| Štýl čepele: | Bod poklesu |
| Typ zámku: | Pevná čepeľ |
| Materiály: | |
| Materiál čepele: | Sleipner |
| Tvrdosť čepele: | 59-60 HRC |
| Materiál rukoväte: | GRNPU |
| Materiál plášťa: | Kydex |
| Farby: | |
| Farba čepele: | Čierna / Kojot |
| Farba rukoväte: | Čierna / Kojot / Olivová |
| Farba plášťa: | Čierny |
| Rozmery: | |
| Celková dĺžka: | 245 mm / 9,6 palcov |
| Dĺžka čepele: | 120 mm / 4,7 palcov |
| Hrúbka čepele: | 5,5 mm / 0,2 palca |
| Hmotnosť noža: | 205 g / 7,15 oz |
| Molle klipy: | Zahrnutý |
| Čierny paracord: | Zahrnutý |
