- Úvod
- Nože český výrobca
- Nôž P200
Nôž P200

- Kompletné špecifikácie
Nôž P200168,00 €/ ks136,59 € bez DPH
Vysoko rezná čepeľ s robustnou špičkou, vyrobená zo švédskej, kryogénne kalenej ocele Sleipner, zaisťuje pohodlné a bezpečné používanie od kempovania až po poľovačku. O povrchovú úpravu sa stará mimoriadne odolný sprej CERAKOTE.
Novo vylepšená rukoväť GRNP je veľmi odolná a jej textúra zaisťuje maximálne bezpečné uchopenie pri každej práci. Vďaka ergonomickému 3D profilovaniu a schopnostiam tlmenia nárazov sa P200 dokonale hodí aj na dlhšiu prácu.
Spoľahlivé a bezpečné nosenie P200 zaisťuje ručne vyrobené samosvorné kydexové puzdro. Modulárne drážky a molle spony, ktoré sú vždy súčasťou balenia, poskytujú všestrannosť nosenia.
Pätka noža je vybavená priestranným otvorom na navliekanie paracordu, ktorý zaisťuje spoľahlivú a bezpečnú manipuláciu s nožom.
Mesto, les alebo púšť? A čo tak trochu z každého? Je len na vás, akú farebnú kombináciu si pre P200 vyberiete. Hlavná vec je, že vaša nová 200 je podľa vašich predstáv a vyhovuje prostrediu, v ktorom sa pohybujete.
| Kategórie: | Pevné nože |
|---|---|
| EAN: | 8594194204341 |
| Štýl čepele: | Skinner |
| Typ zámku: | Pevná čepeľ |
| Materiály: | |
| Materiál čepele: | Sleipner |
| Tvrdosť čepele: | 58 HRC |
| Materiál rukoväte: | GRNPU |
| Materiál plášťa: | Kydex |
| Farby: | |
| Farba čepele: | Čierna / Olivová / Kojot Cerakote |
| Farba rukoväte: | Čierna / Olivová / Kojot |
| Farba plášťa: | Čierny |
| Rozmery: | |
| Celková dĺžka: | 235 mm / 9,25 palcov |
| Dĺžka čepele: | 105 mm / 4,1 palcov |
| Hrúbka čepele: | 3,5 mm / 0,14 palcov |
| Hmotnosť noža: | 187 g / 6,6 oz |
| Molle klipy: | Zahrnutý |
| Čierny paracord: | Zahrnutý |
