- Úvod
- Nože český výrobca
- Nôž P100
Nôž P100
- Kompletné špecifikácie
Nôž P100115,00 €/ ks93,50 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
| Kategória: | Pevné nože |
|---|---|
| EAN: | 8594194200084 |
| Štýl čepele: | Hrot oštepu |
| Typ zámku: | Pevná čepeľ |
| Materiály: | |
| Materiál čepele: | Sleipner |
| Tvrdosť čepele: | 58 HRC |
| Materiál rukoväte: | Paracord |
| Materiál plášťa: | Kydex |
| Farby: | |
| Farba čepele: | Stonewash / Cerakote |
| Farba plášťa: | Čierny |
| Farba rukoväte: | Čierna / Tmavosivá / OD zelená / Plochá Tmavá Zem / Červená / Oranžová / Zombie zelená / Ružová / Fialová |
| Rozmery: | |
| Celková dĺžka: | 185 mm / 7,3 palcov |
| Dĺžka čepele: | 75 mm / 3 palce |
| Hrúbka čepele: | 3,5 mm / 0,1 palca |
| Hmotnosť noža: | 62 g / 2 oz |
| Molle klipy: | Zahrnutý |
Tovar zaradený v kategóriách
